פסק זמן - תוכנה חינמית להורים - לב אבות
שעון קיר על רקע כדור הארץ

פסק זמן – תוכנה חינמית להורים

"פסק זמן" – תוכנה חינמית להורים

תוכנה חינמית מבית היוצר של "לב אבות" להקצאת זמני גלישה. מומלץ להורים ולילדים

להורים שלום          

 "פסק זמן" היא יוזמה של "לב אבות" שנועדה לענות לצורכי ההורים.

"פסק זמן" היא תוכנה קלה ופשוטה עבור הורים המבקשים להגביל את זמני הגלישה של ילדיהם באינטרנט. התוכנה מותאמת בשלב זה למערכת הפעלה "חלונות" (WINDOWS). עכשיו מותאמת גם לWindows 10.

תוכנת "פסק זמן" מאפשרת להקצות לכל אחד מהמשתמשים במחשב הביתי מספר שעות גלישה יומי או שבועי, וכן לקבוע עבורו שעת סיום לגלישה (על מנת שהילד לא יגלוש מאוחר בלילה…). כאשר מספר שעות הגלישה שהוקצו מסתיימות, הגישה לאינטרנט מתנתקת בצורה אוטומאטית. 

תוכנת "פסק זמן" נועדה "לחסוך" להורים חיכוכים מיותרים עם ילדיהם סביב שעות הגלישה באינטרנט. לפני התקנת התוכנה, מקיימים עם הבן/הבת שיחה שבה מסכמים מהו היקף שעות הגלישה עבורו. לשיחה זו יש ערך רב: היא מאפשרת לברר ולהגדיר את טיב יחסנו עם האינטרנט שהוא אחד ממרכיביה המרכזיים של התרבות בימינו.

אחר התקנת התוכנה, אין יותר ויכוחים מייגעים. התוכנה עושה את פעולתה ללא התערבות ההורים.

המטרה השנייה היא לחנך את הילדים לבחירה נכונה. הקצאת שעות הגלישה תעודד ואף תחייב את הילדים לתכנן את זמני ויעדי הגלישה שלהם, לבחור היכן ומתי לגלוש, ולא לגלוש "סתם" ללא מטרה ברורה.

ניתן להקצות לכל אחד מהילדים בבית היקף שונה של שעות גלישה, מי הרבה ומי מעט. הגישה לאינטרנט היא באמצעות סיסמה אישית.

התוכנה היא חינמית. היא מוענקת לכם כמתנה לקראת החופש הגדול. אתם מזומנים להתקינה בביתכם. ההתקנה קלה מאוד. הסברים מפורטים על כל האפשרויות שבתוכנה ב"עזרה".

ניתן להוריד את "פסק זמן" באתר פסק זמן החדש: כאן

לתקלות, אפשר לפנות ל:  נשמח לקבל תגובות, הערות, הצעות.

נגישות