לחץ להדפסהלחץ להדפסהprint

ניתן להיעזר גם ברשימת המוסדות ומסגרות לנוער בסיכון /נושר /מאתגר של משתלבים

מוסדות לבנים דתיים:

 

פנימיות יחודיות:

חברותא, כפר בתיה, רעננה

קול מבשר, מבשרת ציון

קרית נוער, ירושלים

כפר נוער תו"מ חרב לאת, עמק חפר

 

כפרי נוער / ישיבות תיכוניות חקלאיות, המשלבים עבודת חקלאות בהתנדבות בבוקר ולימודים אחה"צ:

רגבים בגולן רמת מגשימים 

רגבים בעמק, טירת צבי

רגבים בנגב, בני נצרים

ימין אורד, מסלול תלמים, כרמל

 

 

כפרי נוער דתיים:

כפר חסידים

הודיות, גליל תחתון

מקוה ישראל, חולון

נוה מיכאל, פרדס חנה

תלפיות , חדרה (חטיבת ביניים)

נוה לנדי, אבן שמואל

נוה עמיאל, שדה יעקב

אמי"ת פתח תקוה

 

 

ישיבות לליקויי למידה והפרעות קשב:                

אהבת חיים, כוכב השחר

כפר הנוער בני הגולן, רמת מגשימים

בני חיל, קדומים

צביה, אילת. לימוד חוויתי של מקצועות הקודש, בית ספר לחינוך ימי – מתמקדת בלימודי מדעי הים, חקלאות ימית וביולוגיה ימית.

אלוני הבשן

אדר"ת,  בת-ים

אהל שלמה, באר שבע

חיצים, איתמר

תלפיות , חדרה (חטיבת ביניים)

הודיות, גליל תחתון

קריית הרצוג, בני ברק

אור עתניאל, עתניאל

כפר חסידים

אמי"ת פתח תקוה

ימין אורד, מסלול תלמים, כרמל

פרחי אהרון, קרית שמואל, חיפה

אופקים

רגבים בגולן רמת מגשימים 

חברותא, כפר בתיה, רעננה

בני יששכר, אשקלון

ישיבה תיכונית חספין

דרכא המתמיד, קרית שמונה

 

תיכון אקסטרני:

צור ישראל, פסגות. מסגרת אקסטרנית לנפלטי תיכונים במטה בנימין.

 

ישיבות לאומניות:

מדעים בר אילן, תל אביב

קריית הרצוג, בני ברק

כינור דוד

חברותא, כפר בתיה, רעננה

אהבת חיים, כוכב השחר

כפר חסידים

 

ישיבות טכנולוגיות/מדעיות:

יבנה, חיפה

בני צבי, בית אל

צביה, אילת

יהוידע, גן יבנה

המרכז התורני טכנולוגי, נחלים

תמ"ר, נטור, גולן

בלבב שלם, ירוחם

יתק"א, קריית ארבע

מדעים בר אילן, תל אביב

קריית החינוך, בית שמש

נעם, ירושלים

כפר חסידים

אור עתניאל, עתניאל

עמיחי, רחובות

מדעי טכנולוגי, כפר בתיה, רעננה

ישיבת בני עקיבא בית שמואל, חדרה

תו"מ חרב לאת, עמק חפר

מעלות ראי"ה-מעלות

דרכא המתמיד, קרית שמונה

 

ישיבות סביבתיות:

ישיבה תיכונית לחינוך תורני סביבתי אורט, נצרת עילית

אלוני הבשן

סוסיא

קרית הרצוג, בני ברק

הזורעים

ימין אורד, מסלול תלמים, כרמל

מצפה רמון

בני יששכר, אשקלון

קול מבשר, מבשרת ציון

כפר גנים, פתח תקוה

 

 

מוסדות לבנות דתיות:

 

פנימיות יחודיות:

איל ברמה, נוב, רמת הגולן

דולב

נוה שרה הרצוג, בני ברק

רעות, פתח תקוה

לבונה, מעלה לבונה

איילת השחר, יונתן, רמת הגולן

חוות גינת עדן, מבואות יריחו

נוה רוחמה, ירושלים

נקודת ח"ן, סעד

מחול תימורה, מחולה

הבית, טירת צבי

 

אולפנות טכנולוגיות /מדעיות:

אולפנית תל אביב

עטרת רחל, ירושלים

צביה, ירושלים

איל ברמה, נוב, רמת הגולן

דולב

ח"ן במדבר, באר שבע

צביה, חיפה

צביה, עפולה

נוה שרה הרצוג, בני ברק

נקודת ח"ן, סעד

צפירה

 

אולפנות אומנותיות:

צביה לאומנויות, ירושלים

שירת הים, נוה צוף

 

אולפנות לליקיי למידה:

שחם, קריית אתא

נוה רוחמה, ירושלים

 

תיכון אקסטרני:

צור ישראל, פסגות. מסגרת אקסטרנית לנפלטי תיכונים במטה בנימין.